У Чернівецькій гімназії №18 облаштовують спортивний майданчик

Облаштовують спортивний майданчик та наводять лад на території – у Чернівецькій гімназії №18 триває капітальний ремонт. Роботи розпочали торік за кошти міського бюджету.

Про це під час преспідходу журналістам розповів директор департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Ігор Ніколенко, передає С4.

Покриття майданчика на території гімназії було в аварійному стані, нині на цьому місці облаштовують спортивний простір. 

«Будуть встановлюватись ворота для футболу і поліуретанове покриття. Проводитиметься ремонт стін навколо майданчика. Встановимо огороджувальні сітки для того, щоб діти могли вільно гратися. Також будуть проведені роботи з опорами стіни, а після завершення робіт територію озеленять», – сказав Ігор Ніколенко.

У Чернівцях наразі ремонтні роботи проводять у 14 освітніх закладах. На це з міського бюджету у 2024 році виділили майже 92 млн грн. Спортивні майданчики, за словами директора департаменту, облаштовують у гімназіях №14 та №5.

Ще у трьох навчальних закладах Чернівців впроваджують енергоощадні технології. Це гімназії №20 і №18, а також дитячий садок №9. Там замінюють дах, систему опалення та встановлюють індивідуальні теплові пункти. Ще у декількох освітніх закладах ремонтують харчоблоки.

Усі розпочаті ремонти у школах та садочках планують завершити до початку нового навчального року. Проте у департаменті інфраструктурі та благоустрою зауважують, що затримки в термінах можуть виникати через брак працівників.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у чернівецькому ліцеї №18 вперше за майже 50 років ремонтують приміщення. У школі навесні 2024 року розпочали термомодернізацію будівлі.