Учень Чернівецького ліцею №1 увійшов у топ-20 економічної олімпіади з призовим фондом 300 тис. грн

Цього року до фіналу потрапило 63 найкращих учнів з 18 регіонів України, які пройшли відбір з майже 9500 учасників 300 000 грн від “Аврора Мультимаркет” та monobank для юних економістів: серед майже 9500 українських школярів визначили переможців Економічної олімпіади.
Серед 63 учасників національного фіналу Міжнародної Економічної Олімпіади, яку в Україні організовує Bendukidze Free Market Center (Центр Бендукідзе), визначили 10 переможців. Інвесторами призового фонду стали “Аврора Мультимаркет” та мультипродуктова фінтех компанія monobank.
Економічна олімпіада — це конкурс знань із економіки та фінансів, розрахований на учнів старших класів із 22 країн. Її мета — зацікавити молодь розвитком свого економічного мислення і відтак підвищити їх економічну та фінансову грамотність.
Цього року до фіналу потрапило 63 найкращих учнів з 18 регіонів України, які пройшли відбір з майже 9500 учасників. Школярі змагалися за можливість отримати гранти на навчання у Київській школі економіки, грошову винагороду, подарунки та можливість захищати честь України на міжнародному фіналі у Греції.
До топ-10 національного фіналу увійшли: Стрілецька Єлізавета, Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів «Фінансовий ліцей»; Федорцов-Крижний Владислав, Загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ступенів «Фінансовий ліцей»; Омельченко Іван, Макарівський ліцей № 1 Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області; Єсін Олександр, Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради; Пелих Петро, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка; Мазурець Вікторія, Хмельницький обласний ліцей Хмельницький обласної ради; Дюлай Мар’яна, Тернопільський класичний ліцей; Ушенко Михайло, Запорізький академічний ліцей «Перспектива» Запорізької міської ради; Ханас Дмитро, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка та Лаврік Антоніна, Запорізький академічний ліцей «Перспектива» Запорізької міської ради.
Фінансову винагороду отримали не лише юні економісти, а й шість вчителів-координаторів ЕО, а саме Олег Ковальчук, Василь Гаврилюк, Світлана Добровольська, Юрій Бицюра, Юлія Вашай та  Вікторія Суміш, за їх внесок у розвиток економічного мислення школярів. Адже наразі викладання пов’язаних з економікою предметів і підготовка дітей це переважно особиста ініціатива освітян.
Економічна олімпіада в Україні є частиною освітньої ініціативи, яка складається з кількох напрямів: видання та розповсюдження сучасного посібника “Економіка для 8(9) класів” і методичних матеріалів до нього, підвищення кваліфікації вчителів, розбудова спільноти освітян довкола економічних предметів та просування економічної освіти у школах.
«Минулоріч ми мали змогу долучитися до освітнього проєкту з економіки, пілот якого запускався у Полтавській області. Наша мета допомогти отримати якісну базову економічну освіту дітям. Ми інвестуємо у майбутнє покоління, бо знаємо, що закладаємо фундамент для розвитку економічно і фінансово свідомого покоління, на долю якого припаде відбудова та відновлення нашої держави. Вони майбутні економісти, фінансисти, підприємці, очільники державних установ. Ми впевнені, що майбутнє нашої країни в освічених та допитливих дітях», — Лев Жиденко, співзасновник “Аврора Мультимаркет”.
“Monobank як мультипродуктова фінтех компанія, котра своєю діяльністю зміцнює економіку України, усвідомлює важливість системної економічної освіти. Тому підтримуємо ініціативи розвитку економічного мислення молоді. Це важлива інвестиція в успішне майбутнє України. Співпраця не обмежиться внеском до призового фонду Олімпіади, цьогоріч mono долучається до Акселератора економічної освіти у Дніпропетровській області”, — Олег Гороховський, співзасновник Fintech Band, розробника monobank.
Якщо ваш навчальний заклад знаходиться у Дніпропетровській області і ви хочете зробити вагомий внесок у розвиток економічного мислення дітей з регіону, запровадивши вивчення економіки як вибіркового предмету у 8-9 класах, заповніть цю форму до 31 травня включно.   Про проєкт:
Економічна олімпіада в Україні проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України, Малої академії наук та Національного банку України, і за підтримки Economic Fundamentals Initiative, Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine, Київської школи економіки, “Аврора Мультимаркет”, мультипродуктової фінтех компанії monobank, Genesis, Студії онлайн освіти EdEra і Української академії лідерства.

Учень Чернівецького ліцею №1 увійшов у топ-20 економічної олімпіади з призовим фондом 300 тис. грн

Джерело