Індустріальний стиль в інтер’єрі: особливості та поради

Тенденції дизайну активно змінюються й на пік популярності приходять оригінальні рішення. Все частіше простір залишається недоторканим, а його власники тяжіють до індустріального стилю. Підтвердженням цьому підлога з бетону та цегляні стіни. Студія професійних дизайнерів Soprano знає, як реалізувати такий стиль в будь-якому інтер’єрі. З портфоліо команди вдасться ознайомитися за посиланням https://soprano.in.ua/.

Як виглядає індустріальний стиль в інтер’єрі

Сучасний дизайн передбачає використання будівельних матеріалів. Але є нюанс: без додаткової обробки. Найпростіше реалізувати такий стиль, якщо зовсім не оздоблювати стіни та стелю. Наприклад, залишити цегляну стіну недоторканною та не наносити штукатурку. 

Для реалізації індустріального стилю також використовуються такі прийоми:

  • на бетонну підлогу не наноситься покриття;
  • арматура та труби не покриваються захисними матеріалами;
  • проводку не ховають в стінах, а залишають її на видному місці;
  • встановлюються металеві сходи, а не дерев’яні. 

Щоб реалізувати індустріальний стиль в будь-якому інтер’єрі. варто не забувати про промислові концепції. Це проявляється й на прикладі колірної палітри. Найчастіше надають перевагу сірому, білому, бежевому та чорному кольорам. Якщо підходить стилістика приміщення, можуть використовуватися й акцентні кольори. Наприклад, рудий або синій. 

В інтер’єрі також необхідно залишити недороблені та недобудовані ділянки. На фоні закінченого житлового приміщення, це виглядатиме по-справжньому самобутньо. Естетика в таких інтер’єрних рішеннях також спостерігається. 

Реалізація індустріального стилю на практиці

Є тонка межа між тим, щоб реалізувати автентичний індустріальний стиль та відтворити задуманий інтер’єр лише на 30-40%. Щоб не перетнути її та залишитися задоволеним фінальним дизайном, краще дотримуватися кількох порад: 

  • зберегти відкрите планування або раціонально оформити зонування простору;
  • надати перевагу меблям з природних матеріалів — дерева, металу або бетону;
  • використовувати природне освітлення по максимуму;
  • для акценту краще використовувати текстиль, а саме декоративні подушки та килими. 

Для декору в індустріальному стилю підійде все, що асоціюється з промисловістю. Наприклад, деталі у вигляді шестерень, болти та великі вентилі, графіті, вивіски з мотивувальними написами. 

Такий стиль у кожній кімнаті буде реалізований по різному. Наприклад, якщо це спальня, то головний акцент створюється на стіні з цегляною кладкою та ліжку з металевим каркасом. Для кухні краще надати перевагу шафкам на стінах та гарнітуру з необробленої деревини.Як саме буде виглядати індустріальний стиль у Вашому випадку — підкаже команда професійних дизайнерів Soprano. Враховуючи багаторічний досвід, кожен дизайн-проєкт створюється під ключ. Завдяки цьому продумуються усі деталі, а готовий результат перевершить навіть найсміливіші очікування.