Акторка Дар’я Петрожицька розповіла, коли планує вийти заміж

Джерело: korrespondent.net

Про стосунки з хлопцем на ім’я Олексій акторка розповіла у квітні 2021 року. Вони познайомилися під час відпочинку в Єгипті.

Українська акторка Дар’я Петрожицька розповіла, коли вийде заміж за свого нареченого і чому не живе з ним.

За її словами, її коханий Олексій зараз живе в Німеччині, де вже багато років працює, а сама зірка перебуває в Україні. Знаменитість поділилася, що вона не може кинути роботу, так само як і її обранець. Тож пара змушена жити на дві країни.

Дар’я Петрожицька сподівається, що вони зможуть побачитися восени, коли у неї буде менш щільний робочий графік.

“Може, восени вдасться побачитися. Мені здається, він навіть звик, що я свою професію дуже сильно люблю. Просто треба завжди спілкуватися. Коли цього прагнуть обоє – все буде добре. Щодня, якщо ви навіть дуже зайняті, напишіть зранку, в обід і ввечері. Просто складно, він же ж там багато років, у нього своя робота, кар’єрний ріст, в мене тут своє. Раніше було легше, він міг сюди приїжджати, я могла частіше їздити”, – сказала вона в програмі ЖВЛ.

Щодо весілля, то пара планує організувати його після нашої перемоги, бо зараз не на часі.

“Я просто мрію, щоб закінчилася війна і була можливість, щоб це весілля було на часі. Зараз воно трішки не на часі, як на мене. Можна піти розписатися, це кайф. Я радію за тих людей, які святкують весілля, але мені хочеться, щоб вся родина могла зібратися, бажано в Україні”, – додала знаменитість.

Раніше повідомлялося, що актрисі Дар’ї Петрожицькій присвоїли звання Заслуженої артистки України.