Брітні Спірс вимушена виплатити своєму батьку два мільйони доларів

Фото: Reuters

Брітні Спірс та її батько Джеймі Спірс врегулювали суперечку щодо оплати його судових витрат та управління її фінансами.

Як повідомляє TheWrap, рішення прийняли у Верховному суді Лос-Анджелеса 25 квітня, але умови угоди не розголошуються.

Повідомляється, що Джеймі просив понад 2 мільйони доларів на оплату гонорарів, понесених кількома юридичними фірмами, які він найняв, виконуючи обов’язки її опікуна.

Адвокат співачки Метью С. Розенгарт заперечував проти цих витрат, стверджуючи, що його клієнтка не повинна оплачувати рахунки свого батька. Він стверджував, що Джеймі вже зловживав своїми повноваженнями опікуна, виплативши собі 6 мільйонів доларів.

Однак суд зобов’язав Брітні Спірс виплатити понад 2 мільйони доларів на судові витрати її батька у справі про опікунство. Це розлютило Брітні — сама Спірс витратила на адвокатів понад 4 мільйони доларів.

Свою лють з приводу програшу в суді співачка висловила тим, що пробила ногою лобове скло автомобіля.

Нагадаємо, що батько американської співачки Брітні Спірс у вересні 2021 року подав до суду заяву про припинення його опікунства над донькою.

Пізніше 1 жовтня того ж 2021 року американська співачка Брітні Спірс вперше за 13 років звільнилася від опікунства батька. 

Брітні Спірс знаходилась під опікою батька з 2008 року. Їй призначили опікунство після того, як вона потрапила в психіатричну лікарню через проблеми з алкоголем і наркотиками. Опікунство передбачає повний контроль над її життям і фінансами. При цьому співачка продовжувала випускати альбоми й виступати з концертами, заробляючи мільйони доларів.