Британський історик задонатив на ЗСУ 1,4 млн гривень

Зараз Еш перебуває із візитом в Україні. Він представить тут переклад на українську мову своєї нової книги Рідні землі. Історія Європи через особисте сприйняття.

Велику суму – 1,4 млн грн задонатив на ЗСУ британський історик і професор Тімоті Гартон Еш. Кошти у Фонд Повернись живим він виділив із власної премії Lionel Gelber Prize 2024.

Завдяки цьому донату Фонд передав бійцям 409 окремого стрілецького батальйону 22-ї окремої механізованої бригади обладнання загальною вартістю 2 751 943 грн: чотири квадрокоптери DJI Mavic 3T, 10 тепловізійних монокулярів, 10 монокулярів нічного бачення та кріплення для ПНБ, а також чотири монокуляри Minox.

Зараз Еш перебуває із візитом в Україні. Він представить тут переклад на українську мову своєї нової книги Рідні землі. Історія Європи через особисте сприйняття, яка вийшла у видавництві Vivat. Автор переповідає історичний шлях європейського континенту від завершення Другої світової війни до повномасштабного вторгнення в Україну та сьогодення та розкриває передумови війни, яку розв’язав проти України російський диктатор Путін.

Нагадаємо, Сергій Притула повідомив, скільки задонатив на ЗСУ.

Favbet задонатив 4 млн грн на збір UNITED24 Безпечне Небо

 

Джерело