Буковинці беруть участь у XVІ Європейському Економічному Конгресі (ФОТО)

На заході, який проходить з 7 по 9 травня у польському місті Катовіце, Буковину представляють директор Департаменту регіонального розвитку Валентин Дунаєвський та директор Департаменту фінансів Чернівецької ОВА Анжела Дякова.

Можливості для торговельно-економічного співробітництва та економічний потенціал Чернівецької області презентували в панельній дискусії ЕЕС Talks на тему: «Розмови про Україну. Підтримка та співпраця».

На конгресі зібралися спікери з питань бізнесу, політики, місцевого самоврядування, представники міжнародних організацій. Україну представляють делегати з Чернівецької, Львівської, Вінницької, Житомирської областей.

На форумі відбуваються пленарні дискусії та дебати щодо підтримки України, енергетичного сектору та відновлювальних джерел енергії, інновацій та цифровізації, економічної співпраці.

Участь у таких міжнародних заходах – можливість поглибити співробітництво Чернівецької області з іноземними партнерами з Польщі та країн Європейського Союзу й зміцнити ділові, бізнесові та культурні зв’язки.