Дочка Брюса Вілліса розповіла про стан здоров’я актора

Джерело: korrespondent.net

У березні 2022 року Брюс Вілліс оголосив про закінчення акторської кар’єри. У лютому 2023-го близькі артиста підтвердили, що лікарі діагностували у нього лобно-скроневу деменцію.

Старша дочка голлівудського актора Брюса Вілліса і актриси Демі Мур розповіла про здоров’я свого батька. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню Today.

За її словами, родич, який страждає на деменцію, все ще впізнає свою сім’ю і радіє зустрічі з онукою Луеттою. Під час нещодавнього сімейного візиту він тепло ставився до дівчинки.

“Лу лише почала трохи ходити, і вона підійшла саме до нього. І це було так мило. Він тато дівчаток, у всіх відношеннях. Я бачила його поведінку з моїми сестрами, моїми молодшими сестрами. І я знову побачила те саме, коли це сталося з моєю дочкою”, – сказала вона.

Ремер також розповіла, як прихильники Брюса відреагували на його хворобу. Як відомо, у березні 2022 року йому поставили діагноз лобно-скронева деменція. За словами його доньки, люди часто підходять до неї на вулиці, щоб висловити свою любов і повагу до голлівудської зірки. Більше того, шанувальники кажуть, що його творчість вплинула на них.

“Люди зупиняють мене на вулиці або в аеропорту, де б я не була, і кажуть, як сильно вони його люблять, який вплив він на них справив, або просто, що вони надсилають любов нашій родині. Чесно кажучи, я дійсно пишаюся тим, скільки любові він отримує”, – додала Вілліс.

Вона також пояснила, чому вирішила повідомити про хворобу батька. Вона вважає, що необхідно привертати увагу до складних захворювань, адже таким чином, можливо, будуть винайдені ліки.

“Якщо це може мати будь-який вплив на іншу сім’ю, яка бореться з чимось подібним, або привернути більше уваги до хвороби, сподіваючись знайти ліки або щось, що може бути корисним комусь іще, я думаю, що це справді важливо”, – підсумувала вона.

Раніше повідомлялося, що Мілла Йовович прокоментувала роботу з Брюсом Віллісом на одному знімальному майданчику.