Горище Чернівецької ратуші виставили на аукціон: хто його орендує

Частину горища Чернівецької міської ради 14 травня виставили на аукціон. Цільове призначення об’єкта — розміщення обладнання стільникового зв’язку. Раніше куток вежі вже брали в оренду мобільні оператори. Нині умови змінилися, тож охочим необхідно пройти процедуру аукціону.

Про це журналістам С4 розповів начальник управління комунальної власності Чернівецької міської ради Вадим Руссу.

З 2015 року в Ратуші розміщено обладнання компаній «Водафон» і «Київстар». Нині здавати в оренду планують куток загальною площею 5 кв.м.

«Ми ж не говоримо про все горище, ми говоримо про 5 кв.м. Люди спочатку подивилися, їм по технічним умовам підійшло й ми потім ініціювали цю процедуру. Це ж не ми придумали, що розмістимо саме там, спочатку були спеціалісти. Це покращить зв’язок, це збільшить кількість абонентів, які зможуть одночасно розмовляти й передавати дані, і плюс це поповнює бюджет», — каже начальник управління комунальної власності Чернівецької міської ради Вадим Руссу.

Стартова орендна плата — майже 22 тисяч гривень на місяць. Важлива умова — майно здається без права на викуп. Орендар має використовувати його за цільовим призначенням.

«В принципі, там уже є таке обладнання. До нас звернувся потенційний орендар, якому потрібно розмістити таке обладнання. У зв’язку з тим, що приміщення Ратуші належати до пам’ятки архітектури, ми отримали дозвіл у Міністерстві культури на це й оголосили аукціон. Чому? Тому, що безкоштовно, безпідставно здавати приміщення неможливо», — додає Вадим Руссу.

Строк оренди комунального майна — п’ять років. Аукціон відбудеться 6 червня.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Чернівецькій області на продаж планують виставити 23 приміщення державної власності.Джерело