Італійській моделі заборонили відвідувати Met Gala через Кайлі Дженнер

Чоловіка звільнили з роботи на Met Gala після того, як він затьмарив своєю зовнішністю Кайлі Дженнер під час минулорічної церемонії.

Італійському манекеннику Евгеніо Каснігі заборонили відвідати цьогорічний благодійний бал у Метрополітен-музеї через американську бізнесвумен Кайлі Дженнер. Про це повідомляє Daily Mail.

Відомо, що чоловік працював на двох попередніх заходах Met Gala. Минулого року він супроводжував зірку реаліті-шоу про сім’ю Кардашян. Цього разу його запросили виконати ту ж роботу. Однак за кілька днів до світського заходу йому повідомили, що його послуги не потрібні.

26-річний манекенник у своєму TikTok стверджує – причиною такого рішення організатори назвали нібито піар на заході. Мовляв, відео з його участю на Met Gala 2023 завірусилися у мережі. Замість того, щоб користувачі соцмереж обговорювали образ Кайлі Дженнер, вони звернули увагу на зовнішній вигляд Каснігі.

При цьому італієць зазначив, що просто виконував усі вимоги, зазначені в контракті. Більше того, він перебував під угодою про нерозголошення.

Втім, тепер він трохи розповів про атмосферу на Met Gala. За його словами, хоча на гала-вечорі й заборонено курити, одна селебриті курила під сходами.

“Цій людині було все одно. Вони дуже знамениті, тому можуть робити все, що захочуть. Вона просто сказала: “І що ти мені зробиш?”, – додав він, відмовившись розкрити, хто ця знаменитість.

За словами манекенника, селебриті поводилися доброзичливо. Але є неприємний момент.

“Я не ношу бейджик, тому спочатку вони не знають, чи є я співробітником. І коли розуміють, що я там працюю… деякі люди повністю змінюються. Вони ніби зникають. Вони перестають зі мною розмовляти і починають розмовляти зі справжніми гостями”, – сказав Каснігі.

Раніше повідомлялося, що Ріанна цьогоріч пропустила бал в Метрополітен-музеї Met Gala.