Квентін Тарантіно передумав знімати “Кінокритика”: фільм міг стати останнім у кар’єрі режисера

Фото: Reuters

Режисер Квентін Тарантіно передумав знімати фільм “Кінокритик”. Початок виробництва стрічки планували на серпень 2024 року.

Як пише Deadline з посиланням на власні джерела, режисер “просто передумав” знімати “Кінокритика”. Фільм потенційно міг стати десятим і останнім у його кар’єрі.

Водночас джерела Variety заявили, що Тарантіно не переписуватиме сценарій або не продовжуватиме проєкт. Замість цього режисер планує займатися чимось новим.

“Кінокритик” розповідає про людину, яка писала рецензії на фільми для порнографічних журналів, дія стрічки розгортається в Каліфорнії в 1977 році.

Тарантіно розповів, що на написання сценарію його надихнули ті часи, коли він, бувши підлітком, завантажував порнографічні журнали в торговельний автомат, в одному з яких йому подобалися статті критика, який писав “уїдливо і розумно”.

Головну роль в “Кінокритику” мав зіграти актор Бред Пітт, який вже працював в інших фільмах режисера. Окрім, Пітта, в стрічці мали зіграти й інші актори, яких знімав Тарантіно.

Нагадаємо, у березні 2023 року стало відомо, що Тарантіно завершив сценарій до останнього фільму у своїй кар’єрі.

Також у червні 2021 року Тарантіно заявив, що йде з кіно. За його словами він покине професію після знімання свого десятого фільму.