Міс США відмовилася від свого титулу через проблеми з психічним здоров’ям

Міс США 2023 Ноелія Фойгт несподівано пішла у відставку, пославшись на проблеми з психічним здоров’ям.

Міс США 2023 Ноелія Фойгт відмовилася від свого титулу та обов’язків через проблеми з психічним здоров’ям. Про це вона повідомила в Instagram.

“У глибині душі я знаю, що для мене це тільки початок нового етапу, і я сподіваюся, що продовжую надихати інших залишатися стійкими, приділяти першорядну увагу своєму психічному здоров’ю, виступати на захист себе та інших, використовуючи свій голос, і ніколи не боятися того, що чекає на майбутнє, навіть якщо воно здається невизначеним. Ніколи не ставте під загрозу свій фізичний та душевний добробут. Наше здоров’я – це наше багатство”, – зазначила 24-річна дівчина.

Представник організації Міс США заявив в інтерв’ю CNN, що вони підтримують рішення Фойгт відмовитися від виконання своїх обов’язків, і що “благополуччя володарок титулу є головним пріоритетом, і ми розуміємо її потребу розставити пріоритети в цей час”.

Організація також заявила, що переглядає плани щодо передачі обов’язків наступниці і що вони незабаром оголосять ім’я нової Міс США.

Саванна Ганкевич з Гаваї посіла перше місце після перемоги Фойгт у листопаді, що робить її потенційним кандидатом на нову корону Міс США.

 instagram.com/noeliavoigt  

Раніше повідомлялося, що Міс Всесвіт Україна-2023 Ангеліна Усанова перемогла на конкурсі краси Miss Eco International-2024 в Єгипті.