“Ми не бачимо там порушень”, – Роман Клічук висловився щодо вручення підозри посадовцям Чернівецької міської ради за придбане авто

Чернівецький міський голова Роман Клічук на пресконференції 2 травня прокоментував вручення підозри двом посадовцям Чернівецької міської ради, які допустили купівлю авто нібито за завищеною вартістю.

Про це пише МА АСС.

За даними Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції для підвищення ефективності роботи міського комунального підприємства, що спеціалізується на стерилізації тварин, придбали спецавтомобіль. Проте його вартість була нібито завищена у кілька разів.

Уповноважена особа з питань проведення тендерів одного з департаментів міської ради здійснила закупку авто без використання електронної системи закупівель на суму 1,1 млн грн. Керівник установи підписав договір щодо придбання спецавтомобіля, після чого бюджетні кошти в повному обсязі були перераховані на рахунок продавця.

Внаслідок таких дій місцевому бюджету завдано збитків у розмірі понад 670 тис. грн, йдеться у повідомленні ДСР Нацполіції.

Журналісти агенції АСС пишуть, що йдеться про Департамент транспорту та окремих питань комунального господарства Чернівецької міськради, який керує Людмила Свирида.

Реакція мера на пресконференції була наступною: «Тендер був проведений, на нього не з’явився жодний постачальник. Згідно із законом була укладена пряма угода. Ми зробили розслідування внутрішнє, ми не бачимо там порушень. Розголошувати деталі я не маю права, розраховуємо на неупередженість суду і правоохоронних органів. Це звична справа, за три роки нас перевіряли всі правоохоронці. Щодня відбуваються запити, ми відкриті до співпраці, ми теж боремося із недоброчесністю».

Керівницю Департаменту не відсторонили від посадових обов’язків, вона перебуває у відпустці, йдеться у повідомленні.