Ми перестраховуємо усі ділянки в місті, які зарезервовані під школи та садочки. Це треба на майбутнє – Василь Зазуляк

Зараз ми взагалі перестраховуємо усі ділянки в місті, які зарезервовані під школи та садочки. Через 20-30 років, коли місто матиме як і за що збудувати самостійно школу, потрібно, щоб було, де її будувати. Щоб там не постали житлові будинки. Ми зараз коригуємо генеральний план міста, у нас додались Коровія та Чорнівка.

Про це в інтерв’ю Агенції АСС повідомив заступник міського голови Чернівців Василь Зазуляк.

Він зазначив, що у влади міста є дуже багато запитань до існуючого Генерального плану забудови міста.

“План 2015 року не враховує багато реалій сьогодення, у нас величезна проблема з відповідною зоною для індустріального парку. Це дуже важливо. Нам треба куди релокувати підприємства, наприклад, щоб місто мало вплив і можливості допомогти підприємствам релокуватися в Чернівці. Нам треба мати відповідну містобудівну документацію”, – заявив він.

Щодо забудови нового району у Чернівцях, який в місті називають «дослідною станцією», то Василь Зазуляк відповів наступне:

“Був опублікований проєкт цієї ділянки землі, який переміг у конкурсі, чи означає це, що так виглядатиме новий район? – Конкурс – це взагалі не про кінцеве рішення, а про те, хто заслуговує розробляти детальний план міста. Тобто це не означає, що все буде так взагалі. Розробники не займались цим, не вивчали. Це більше творча робота. Вони мали вихідну інформацію, вони показали своє бачення і журі визначило, що це найкраща пропозиція.

Тобто переможці вже заслуговують на те, щоб розпочати цю рутинну, довгу роботу з розробки. Це відповідальна розробка, бо ця територія для нас дуже важлива. У нас немає багато об’єктів соціальної інфраструктури, тобто там потрібно підійти так, щоб ми про це не забули. А от житло там має плануватись за залишковим принципом. В першу чергу – соцінфраструктура. Так, може ми не матимемо на все грошей, але ми зафіксуємо земельні ділянки”.

Джерело