На вулиці Руській триває капітальний ремонт дороги: на якому етапі роботи та коли планують їх завершити

Понад два місяці тому на вулиці Руській розпочався капітальний ремонт дороги. Так, на ділянці від вулиці Зеленої до вулиці Січових Стрільців для громадського транспорту та автівок організують об’їзд.

На якому етапі нині роботи та коли планують їх завершити — дізнавалися журналісти С4.

Там, де проводять ремонтні роботи, згідно з тендером, підрядник має прочистити каналізацію, замінити каналізаційні люки та асфальтове покриття, а також облаштувати тротуари, зупинки та нанести розмітку.

«Шукають альтернативу, щоби пустити тролейбусний рух по іншій вулиці. Для того треба побудувати нову лінію. Допоки переносимо мережі, потім треба ще одну воду переносити, газ, каналізацію і другу воду переносити. Потрібно рух перекривати, а нам не дають дозволу. Тому це питання, я думаю, затягнеться ще на наступний рік», — каже представник ТОВ «ТЕХНО — БУД — ЦЕНТР» Петро Дейкало.

Водночас ремонтні роботи на Руській у Департаменті інфраструктури та благоустрою прокоментували так.

«Фактично ключова проблема у виконанні цих робіт полягає в тому, що вулиця повністю не перекрита. Здійснюється рух транспортних засобів і це ускладнює виконання робіт підрядній організації. Тому роботи виконуються поступово. На сьогодні проєктною організацією розглядається можливістю зміни в проєктно-кошторисній документації, тому що це є додаткові витрати, які не передбачались в основному договорі, і об’їзд передбачається через вулицю Зелену», — пояснює директор Департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Ігор Ніколенко.

За умовами тендеру, бюджет ремонту ділянки на Руській сягає майже 35 мільйонів гривень.

«Монтують водопровідні колодязі, встановлюють запірну арматуру. Далі по роботі необхідно ще замінити водопровід діаметром 315 метрів, перепідключити будинки по водопостачанню, водовідведенню. Змонтувати також водопровідні колодязі на 315-му трубопроводі. Заміна газопостачання, заміна опор та вуличного освітлення. Покриття буде йти асфальтоване і встановлення тротуарної плитки», — говорить Ігор Ніколенко.

Попередньо капітальний ремонт планують завершити до 1 грудня 2024 року.

Нагадаємо, у Чернівцях із 31 травня перекрили вулицю Заньковецької. На цій ділянці розпочали капітальний ремонт мереж.Джерело: c4.com.ua