Нардеп з Буковини Мазурашу подав законопроєкт про економічне бронювання

Треба припинити “полювання на людей”, – наполягає Мазурашу Народний депутат з Буковини Георгій Мазурашу зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт № 11308 про внесення змін до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо економічного бронювання.   Про це народний депутат Георгій Мазурашу написав на своїй сторінці у Facebook.   “Так, я переконаний, що треба припинити “полювання на людей”, припинити намаганнями погрозами і примусом загнати в Армію “всіх підряд для кількості” заганяти “в підпілля” або підштовхувати до втечі з рідної країни громадян, які з різних причин реально не спроможні захищати Вітчизну зі зброєю в руках, але можуть приносити користь справі Оборони роботою на економіку, від якої залежить спроможність держави та громадян підтримувати Армію. Тому я знову законодавчою ініціативою запропонував не кивати ганебним для країни заганянням в Армію тих, які офіційно працюють і сплачують в місяць податків не менше, ніж розмір мінімальної зарплати (тепер це 8 тис.). Ті, які потенційно готові до військової служби, підуть захищати Вітчизну без примусу! З такими треба фахово працювати, через мотивацію“, – пише Мазурашу.
Проєкт пропонує встановити бронювання для громадян військовозобов’язаного віку і стану, які офіційно працевлаштовані або займаються підприємницькою діяльністю і які сплачують за місяць в бюджет податків не менше, ніж розмір встановленої на поточний місяць в країні мінімальної заробітної плати. 
  Також передбачено, що бронювання відбувається автоматично шляхом щомісячного інформування через засоби електронного зв’язку або в інший доступний спосіб, з підтвердженням сплати відповідних податків, органу, на який Кабінет Міністрів України покладає функцію збору і обробки відповідної інформації та передачі необхідних даних районному (міському) ТЦК та СП, на території відповідальності якого ці громадяни проживають та/або працюють.

Джерело: promin.cv.ua