Освідчення було у Чернівцях: Ахтем Сеітаблаєв та Мар’яна Боцвинюк скасували весілля

Режисер Ахтем Сеітаблаєв вперше озвучив про проблеми у стосунках з нареченою Мар’яною Боцвинюк Ахтем Сеітаблаєв, який у вересні минулого року освідчився своїй коханій Мар’яні у Чернівцях, розповів про кризу у стосунках із нею. Так, український режисер та актор зізнався, що переживає непростий період з обраницею Мар’яною Боцвинюк, тому весілля вони поки вирішили відкласти.
У розмові з журналісткою Радіо Люкс Наталкою Тур, 51-річний режисер зізнався, що поки що не планує святкувати весілля.   За його словами, раніше вони обговорювали весілля та підготовку до нього, проте наразі ці плани довелося змінити, і, як говорить чоловік, він не знає, як ситуація буде розвиватися далі.
“Поки що не будемо грати весілля. Ми на початку обговорювали, але зараз ні. Можливо, невдовзі. Ні, офіційно стосунки не оформлювали. Ми переживаємо непростий період. Не знаю, як воно буде далі. Це скоріше пов’язано з тим, що ми двоє дорослих людей і маємо певні переконання й погляди на життя, які далеко не завжди сходяться”, – пояснив Сеітаблаєв.
Ахтем не став відповідати, чи продовжує жити разом зі своєю коханою, яка молодша за нього на 20 років. Однак зірка охоче висловився на тему спілкування з дітьми та онучкою.
“Підтримуємо стосунки завдяки мережі і телефонним розмовам. Я часто спілкуюся зі старшою донькою, яка зараз в Бельгії. Емоції від онуки надзвичайні. Не дарма кажуть, що онуки – найулюбленіші діти”, – зазначив він.
  Зазначимо, режисер Ахтем Сеітаблаєв зніме кінострічку про видатних чернівчан.

Джерело: promin.cv.ua