Переможниця конкурсу Міс Алабама 2024 зазнала критики

Джерело: korrespondent.net

Цього року перемогу в конкурсі краси Міс Алабама здобула 23-річна модель plus-size Сара Міллікен.

Сара Міллікен перемогла на конкурсі краси Міс Алабама. Про це повідомляє The U.S. Sun.

За останні вісім років 23-річна дівчина двічі брала участь у конкурсі, поки не досягла успіху, але її перемога була затьмарена хвилею ненависті і критики.

Головною причиною хейту стала вага дівчини. Незадоволені коментатори називали її участь у конкурсі краси ганьбою для всього штату.

“”Я думав, що це конкурс краси”, “Чи справді це вважається привабливим в Алабамі?”, “Це мав би бути переможець конкурсу “Міс Джек у коробці””, “Та, що прославляє бодіпозитив”. А це просто товста людина, яка робить нормальну фігню, взагалі не думає про свою вагу, а просто існує”, “Вона дуже товста. Я не знаходжу це привабливим”, – пишуть у коментарях.

Однак багато хто висловив підтримку переможниці конкурсу.

Сама ж Сара відповіла злим тролям, які негативно коментували її перемогу, зазначивши, що слова можуть поранити.

“Навіть те, що ви просто друкуєте на екрані, може справити довготривале враження на людину. Не зважаючи на те, що я не знаходжуся в такому стані, ви можете змусити інших людей робити із собою погані речі”, – написала вона в Instagram.

Раніше повідомлялося, що Міс Всесвіт Україна-2023 Ангеліна Усанова перемогла на конкурсі краси Miss Eco International-2024 в Єгипті.