Представився співробітником банку: шахрай видурив у мешканки Буковини 50 тисяч гривень

34-річна жителька села Коболчин стала жертвою шахрая. 6 травня вона звернулася до відділення №1 Дністровського районного відділу поліції, якій розповіла, що їй зателефонував невідомий та представився працівником служби безпеки банку. Співрозмовник запропонував жінці захистити її картковий рахунок, а натомість обдурив на значну суму грошей.

Про це повідомляє поліція Чернівецької області.

Псевдобанкір увійшов у довіру до буковинки, дізнався реквізити та паролі від її онлайн-банкінгу, внаслідок чого потерпіла отримала сповіщення про перерахування 50 тисяч гривень на невідомий рахунок.

Слідчі поліції внесли відомості про вказане кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

«Правоохоронці закликають громадян не довіряти незнайомцям та в жодному випадку не розголошувати конфіденційну інформацію, яка стосується банківських рахунків», – зазначили у поліції.

Нагадаємо, раніше поліцейські в Чернівецькій області викрили 20-річного шахрая, який під приводом продажу смартфона видурив у буковинця понад 32 тисячі гривень.