Принц Гаррі та Меган Маркл порушили королівський протокол: про що йдеться

Фото: Reuters

Принц Гаррі та Меган Маркл під час закордонного візиту до Нігерії порушили одне з ключових правил королівського протоколу. 

Як повідомляє New York Post, подружжя прибуло туди у травні 2024 року на запрошення начальника штабу оборони. Принц Гаррі зустрівся з військовими ветеранами, а Меган Маркл виступила співорганізаторкою заходу Жінки в лідерстві.

Цей незручний момент: Меган Маркл попросила жінку не позувати поряд з принцом Гаррі Пара отримала безліч подарунків, включаючи твори мистецтва, одяг, ювелірні вироби та літературу, зокрема, намиста з бісеру, дерев’яну маску та книги про нігерійську спадщину від студентів і співробітників Академії Лайтвей.

Однак існують суворі правила щодо отримання подарунків членами королівської сім’ї. А Гаррі з дружиною отримали одяг, місцеві аксесуари, букет квітів, шарфи в кольорах прапора Нігерії тощо. Загалом це понад 20 подарунків, чого точно не можуть собі дозволити члени королівської родини, які офіційно виконують обовʼязки.

Нагадаємо, герцог і герцогиня Сассекські готуються до запуску двох нових телепроєктів на Netflix. Меган Маркл презентує програму про приготування їжі та садівництво, тоді як принц Гаррі зосередиться на поло.