Шанувальник Мадонни подав на неї до суду за надмірну відвертість

Джерело: korrespondent.net

Це не перший випадок, коли на Мадонну подають до суду. Вона зіткнулася з двома колективними позовами через її запізнення на концерти.

Фанат Мадонни подав на неї до суду за занадто багато відвертих сцен під час шоу в рамках туру Celebration. Про це повідомляє TMZ.

Джастен Ліпелес подав колективний позов, стверджуючи, що він та інші не отримали того, що очікували. У чоловіка ціла купа претензій, починаючи з того, що вона запізнювалася на концерти більш ніж на півтори години і закінчуючи тим, що під час деяких виступів зірка співала під фонограму.

Чоловік також поскаржився на те, що кондиціонер був вимкнений, що призвело до задухи, через яку йому та іншим глядачам стало погано. За його словами, Мадонна відмахнулася від скарг на спеку, сказавши людям просто роздягнутися.

Крім того, в позові Джастіна стверджується, що він та інші глядачі були піддані впливу “порнографії без попередження”. Зокрема, він заявив, що його “змушували дивитися на жінок топлес на сцені, які імітували статеві акти”, через що він відчував себе так, ніби дивився порно під час шоу.

Раніше повідомлялося, що фанати популярної американської співачки Мадонни звинуватили її у брехні і подали на неї до суду.