Спецавтомобіль для військових та ремонти укриттів у закладах освіти міста: мер Клічук підбив підсумки квітневої сесії міськради

Сьогодні у Чернівцях відбулася квітнева сесія міської ради, підсумки основних рішень якої підбив мер міста Роман Клічук.

За його словами, сьогодні спільно з депутатським корпусом прийнято ряд важливих для громади рішень, зокрема, місто придбає спеціалізований автомобіль для потреб військових. На сесії передбачили на це 2,1 млн грн.

Депутати підтримали рішення про приватизацію декількох об’єктів комунальної власності, тож невдовзі відбудуться аукціони по цих об’єктах.

Ще одне з прийнятих рішень: буде здійснено поточні ремонти укриттів у закладах загальної середньої освіти міста, на що депутати передбачили 901,5 тис. грн.

Крім цього, зважаючи на постійні прохання мешканців, вирішено облаштувати громадську модульну вбиральню в парку ім. Ю. Федьковича за адресою вулиця Йозефа Главки, написав Роман Клічук.

Нагадаємо, під час чергового засідання Чернівецької міської ради 25 квітня депутати також розглядали проєкт рішення щодо приєднання Чернівецького Тресту зеленого господарства до «Містосервісу». Питання двічі виносили на голосування, однак в обох випадках не набиралось достатнього для ухвалення рішення голосів.