Стали відомі плани Кейт Міддлтон на літо 2024 року

Джерело: korrespondent.net

У березні вона опублікувала відеоролик, де розповіла, що бореться з раком і проходить курс профілактичної хімієтерапії.

Онкохвора Кейт Міддлтон влітку 2024 року віддасть перевагу сім’ї. Про це повідомляє Closer Weekly.

Зокрема, через хворобу принцеса Уельська відійшла від своїх обов’язків, але вони з 41-річним Вільямом планують зробити це літо незабутнім для своїх дітей – десятирічного принца Джорджа, дев’ятирічної принцеси Шарлотти і шестирічного принца Луї.

“Літо – це час, коли Кейт просто хоче, щоб діти були дітьми і були трохи вільнішими. Це літо, як ніколи, буде присвячене дітям”, – зазначило джерело, близьке до представників королівської родини.

Щоб врятуватися від міської спеки, сім’я здебільшого базуватиметься в Анмер-Холі, своєму заміському будинку.

“Щоліта Кейт намагається зробити так, щоб діти якомога більше часу проводили на свіжому повітрі”, – розповідає інсайдер, який додає, що любляча мама попросила дітей придумати веселі заняття, якими вони могли б займатися всією сім’єю. Від піших прогулянок і катання на конях до випікання кексів – діти були сповнені ідей. “Звичайно, існують певні правила, але Кейт вважає, що якщо дати їм можливість висловитися, це буде більш незабутнім”.

Втім, королівський експерт Крістофер Андерсен сказав, що побічні ефекти хіміотерапії зроблять принцесу менш рухливою влітку, але вона цього не боїться.

Раніше повідомлялося, що принцеса Уельська не з’являтиметься на публіці до кінця року, оскільки вона продовжує курс хіміотерапії після діагностування раку.