Тіна Кароль розповіла про свій неприємний досвід з Євробаченням

У 2006 році Кароль взяла участь у Євробаченні – вона посіла сьоме місце, виконавши пісню Show me you love.

Українська співачка Тіна Кароль зізналася, чи хотіла б вона знову поїхати на Євробачення.

Зокрема, зірка відповіла на запитання шанувальників у TikTok. Підписники поцікавилися, чи хотіла б вона знову представляти нашу країну на міжнародному конкурсі, на що співачка відповіла, що зробила б це із задоволенням, оскільки дуже змінилася за ці роки і має що показати.

“Так, я б хотіла поїхати. Це крутий драйв, тонус і я знаю, що я можу. Я знаю, що я інша”, – сказала співачка.

Тіна Кароль також додала, що коли вона представляла Україну в 2006 році з піснею Show me you love, з нею стався неприємний інцидент. Виявилося, що на неї оформили великий кредит. Співачці довелося самостійно повертати гроші, і на це пішло кілька років.

“Коли я їхала на Євробачення, це не зовсім була моя ідея. У мене були, як ви знаєте, продюсери і так далі. Ніхто не запитував ніколи, але насправді в мене дуже тяжка закулісна доля мого виступу на Євробаченні. Це був другий рік популярності. Я мало що розуміла, які можуть бути підстави і які люди підступні. Узяти участь у нацвідборі – це пів біди. Все, що відбулося потім, вкрай тяжке, і я розхльобувала це ще багато років. На мене взяли величезний фінансовий кредит, який повісили на мене, який я закривала дуже багато років”, – зізналась зірка.

Раніше повідомлялося, що Дан Балан, який багато років жив і працював в Україні, спростував чутки про “роман” з Тіною Кароль.

Джерело