Туристи бояться їхати у Чернівці, бо на вокзалах на них “полюють” з ТЦК – Клічук обурився недосконалими методами мобілізації

Джерело: bukinfo.com.ua

Скасування Укрзалізницею пересадкового потяга “Ужгород-Чернівці” пов’язане із тим, що через посилену мобілізацію до Чернівців бояться їхати туристи.

Таку думку висловив на пресконференції міський голова Роман Клічук, пише molbuk.ua

Мер назвав мобілізацію “бездумною” і зазначив, що, за його інформацією, вона в такій формі відбувається виключно в Чернівцях на вокзалі.

“Це має практично такий вигляд, наче полювання на людей, гостей міста. Зараз усі вже бояться їхати у Чернівці. Більшість пристосувалася: виходять раніше в Коломиї і звідти на попутних автомобілях чи маршрутках добираються до Чернівців. Дехто навіть із потяга не виходить, їдуть до депо і виходять уже там”, – стверджує Роман Клічук.

Через те, що до Чернівців ніхто не приїжджає, Укрзалізниця справедливо бачить зменшення пасажирів. І, економлячи гроші, скорочує маршрут, додав мер.

“Я би це запитання відправив до ОВА і ТЦК. Бо такими темпами до Чернівців не приїжджатиме жоден транспорт – ні автобус, ні поїзд”, – підсумував посадовець.

Як ми повідомляли, починаючи з 13 червня, із Чернівців до Ужгорода більше не курсуватиме поїзд, який додатково сполучав Буковину з Прагою. Про це написав старший інспектор відділу архітектури управління містобудування та архітектури департаменту урбаністики та архітектури Чернівецької міської ради Богдан Старик у себе на Facebook-сторінці