“Усе добре”: принц Вільям розповів про стан здоров’я Кейт Міддлтон

Фото: Reuters

Принц Вільям розповів як почувається його дружина Кейт Міддлтон, яка хворіє на рак.

Як пише Hello Magazine, прихильник королівської родини під час урочистого відкриття James Place Newcastle в місті Тайн запитав про стан здоров’я Кейт Міддлтон та їхніх дітей.

Своєю чергою принц Вільям лаконічно відповів: “Усе добре”. Після цього перемикнув свою увагу, щоб похвалити одного з присутніх за значок на сорочці.

Під час свого візиту Вільям висловив вдячність жінкам, які прийшли подивитися на новий центр благодійної організації, що займається наданням підтримки чоловікам, які переживають суїцидальну кризу в регіоні.

Його повідомлення про стан здоров’я Кейт з’явилося після сміливої заяви принцеси Уельської від 22 березня про те, що вона проходить курс лікування від раку, деталі якого не розголошуються.

Нагадаємо, раніше дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон вперше з’явилася в соціальних мережах після того, як розповіла, що у неї діагностували рак.

Зазначимо, що у дружини майбутнього короля Великої Британії принца Вільяма Кейт Міддлтон діагностували рак. Нині вона проходить хіміотерапію.