Втратив відчуття смаку: король Чарльз розповів про лікування від раку

Фото: Reuters

Король Великої Британії Чарльз розповів, що під час лікування від раку втратив відчуття смаку.

Як пише Daily Mail, Чарльз відвідав музей армії літаків у Гемпширі. Компанію йому склав старший син, принц Вільям. Під час бесіди ветеран британської армії Аарон Мейплбек розповів, що минулого року пройшов хімієтерапію від раку яєчок і втратив відчуття смаку, на що король відповів, що це сталося і з ним.

Про хворобу Чарльза III стало відомо в лютому 2024 року. Перед цим батько принца Вільяма переніс операцію через збільшену простату.

Букінгемський палац поки що не розголошує подробиць лікування короля, а королівські чиновники лише кажуть, що він лікується від невідомої широкому загалу форми раку.

Нагадаємо, що у короля Великої Британії Чарльза III діагностували рак. Він уже почав лікування, хоча сам тип хвороби ще не виявили.

Також  75-річний Чарльз пройде “коригувальну процедуру” через доброякісне захворювання, яке є поширеним серед чоловіків, старших за 50 років.

Палац відмовився повідомити, як довго король пробуде в лікарні, але його майбутні публічні виступи були відкладені, щоб у нього був час на одужання.

Раніше принцеса Уельська Кейт Міддлтон була ушпиталена для проведення планової операції на черевній порожнині.