Європа шукає антикорупційного радника для мера Чернівців за 30 тисяч євро

Дедлайн подачі резюме 22 травня 18:00 за київським часом
Європа шукає антикорупційного радника для мера Чернівців. Міста-партнери Антикорупційної ініціативи ЄС спільно запровадили не один модуль ГІС, розробили е-приймальні.   Про це йдеться у дописі “Антикорупційна ініціатива ЄС”.
 “Бажаєте стати радником/цею міського голови у Містах Доброчесності? У нас вакансії.

Житомир, Чернівці, Нікополь та Червоноград – міста-партнери Антикорупційної ініціативи ЄС вже не один рік. Спільно запровадили не один модуль ГІС, розробили е-приймальні, виконали Плани Доброчесності, провели оцінку доброчесності КП та ще багато всього.

Для ефективної взаємодії EUACI та Міст Доброчесності шукаємо радників/-ць для кожного з міських голів”, – йдеться у дописі.

Основне завдання – підтримувати міського голову та представників виконавчого комітету в координації дій, спрямованих на ефективне впровадження інструментів доброчесності в місті.

Обовʼязки:

  • допомагати представникам міської ради в інтеграції методології оцінки корупційних ризиків у загальний процес розробки стратегічної політики та планування;
  • сприяти розробці Муніципального плану доброчесності, здійснювати моніторинг його реалізації та, за необхідності, рекомендувати зміни до процесів і стандартів для забезпечення послідовності впровадження Плану доброчесності;
  • координувати забезпечення впроваджених ІТ-інструментів;
  • моніторити, ініціювати та підтримувати впровадження кращих практик прозорості, підзвітності та доброчесності;

Дедлайн подачі резюме 18 травня (Червоноград) та 22 травня (Житомир, Чернівці, Нікополь) 2024 року, 18:00 за київським часом.

Джерело