Забудовнику вручили підозру: на Буковині підприємець не сплатив 11 мільйонів податку

Підприємець при будівництві та першій здачі житла ухилився від сплати податку Керівнику чернівецького підприємства-забудовника вручили підозру. На Буковині підприємство не сплатило 11 мільйонів податку за здане житло.   Про це повідомляють детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області.
“У ході досудового розслідування встановлено, що керівник компанії, у період з лютого 2022 по березень 2023 року, при будівництві та першій здачі житла, ухилився від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах. Власникам передали нерухоме майно загальною вартістю понад 70 млн грн. У результаті підозрюваний не сплатив майже 11 млн гривень податків“, – йдеться у повідомленні.

Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області оголосили керівнику підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. Йому загрожує штраф із позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.