Закупили генератори: поліцейські Буковини передали чергову допомогу на Харківщину


Поліцейські з Буковини закупили та передали харків’янам 10 генераторів, 2 з яких – колегам, які продовжують виконувати свої професійні обов’язки в умовах відключення електроенергії.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Відреагувати оперативно на потреби поліцейських і цивільних вдалося завдяки тісній співпраці і підтримці меценатів ГО “Справа Кольпінга в Україні”.

“Про потреби людей ми дізнаємося, зокрема, і від колег з інших регіонів. Цього разу ми отримали запит від співробітників УГІ ГУНП в Харківській області про необхідність забезпечення генераторами місцевих мешканців. Люди, які потребують базових умов і речей для повноцінного життя, завжди у пріоритеті щодо надання допомоги”, – сказав начальник Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області Володимир Шепенюк.

Раніше ми писали, що поліцейські Буковини передали допомогу багатодітній родині з Донеччини. Троє дівчаток і хлопчик, віком від 5 до 14 років, отримали одяг, взуття, ноутбук, харчі, іграшки та підручники з різних предметів, щоб мати можливість навчатися удома.

Джерело