Завдяки сонячній погоді у буковинців сьогодні вдень буде світло: коли вимкнуть

Якщо буде спожито більше, ніж дозволено Укренерго, це призведе до знеструмлення регіону без попередження Зночі складений графік на 16 травня зараз трохи змінився – замість запланованих відключень усі споживачі заживлені. Тобто за графіками сьогодні не буде відключень орієнтовно до 16:00. Причина – ясне тепле сонце, яке допомагає нам покрити нестачу електроенергії у енергосистемі, бо примушує активно працювати сонячні електростанції.   Про це йдеться у дописі Чернівціобленерго.
“З приводу графіків два слова: години гарантованого ввімкнення – це зелені клітинки, червоні – години відключення, а сірі – години можливого заживлення. Цей «сірий» період ми використовуємо як запасний час для перемикання між групами та виконання необхідних технічних й безпекових дій. 

Як ви розумієте, графік може змінюватися залежно від ситуації в природних силах та в енергетиці загалом. Проте, в НЕК Укренерго надали нам в область ліміти споживання, від яких ми не маємо права відхилися. Тому працюємо залежно від ситуації, але з дотриманням взятих зобов’язань. Якщо ми з необережності дозволимо собі спожити більше, ніж дозволено, це призведе до знеструмлення регіону без попередження разом з об’єктами життєзабезпечення – це у кращому разі. Про гірший – і говорити не варто.
Тому ми працюємо 25/8″, – пояснюють в обленерго.  

Завдяки сонячній погоді у буковинців сьогодні вдень буде світло: коли вимкнуть