Аферисти видурили в двох буковинок 17 тисяч гривень під приводом “надання грошової допомоги”

Громадяни, не перевіривши достовірність інформації, власноруч допомагають шахраям привласнити їхні гроші, кажуть у поліції Аферисти продовжують розповсюджувати у соціальних мережах, месенджерах оголошення про можливість отримання додаткової грошової допомоги. Громадяни, не перевіривши достовірність інформації, власноруч допомагають шахраям привласнити їхні кошти. Минулої доби в таку шахрайську пастку потрапили двоє жителів Чернівецького району. Загальна сума збитків, завданих заявникам, становить понад 17 тисяч гривень.   Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Учора, 17 травня, до відділення № 5 (Глибока) Чернівецького райуправління поліції звернулася 34-річна жителька с. Опришени. Заявниця розповіла, що знайшла у месенджері оголошення про можливість отримання грошової допомоги. Жінка перейшла за посиланням та ввела конфіденційну інформацію банківської картки. Після чого отримала сповіщення про перерахування 15840 гривень на невідомий рахунок.
  За такою ж схемою аферисти ошукали 36-річного жителя м. Кіцмань. Перейшовши за фішинговим посиланням, чоловік вказав конфіденційну інформацію, яка стосується банківського рахунку, після цього з його картки зникло 1700 гривень.
Відомості про факти незаконного заволодіння коштами громадян поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться досудові розслідування.
Правоохоронці звертаються до громадян з проханням довіряти інформації про соціальні виплати тільки з офіційних сайтів установ і організацій.
Будьте уважними та обачними, не переходьте за сумнівними посиланнями та в жодному випадку не вводьте конфіденційну інформацію, що стосується ваших банківських рахунків.

Джерело