Акторка Даша Легейда поділилася, як війна змінила її чоловіка

Дмитро Сова та батько Дар’ї Анатолій Легейда служать у 7 бригаді тактичної авіації імені Петра Франка.

Дружина українського актора Дмитра Сови, актриса Даша Легейда, розповіла, як війна змінила її коханого.

За словами зірки, відтоді, як її чоловік вступив до лав Збройних сил, він кардинально змінився. Зокрема, відмовившись від звичних занять, він став менш життєрадісним.

Даша Легейда додала, що мріє про повернення коханого додому.

“Він змінився. Як і кожен чоловік, який захищає країну. Ой, насправді так важко про це говорити… В якийсь момент мені здалося, що він якось навіть згас. Такі речі, як війна, сильно змінюють. І не в радісну сторону. Він не так багато сміється, як раніше. А Дмитро за характером дуже життєрадісна людина. Йому би бігати зараз марафони, які він любить, багато подорожувати, як робив це раніше – надзвичайно не вистачає цих емоцій. І тепла, і любові, і спілкування, і всього, що пов’язане з простим словом “жити”. А замість цього наші хлопці вимушені боронити кров’ю і потом нашу землю. Але життя продовжується, єдине, як вже казала: хочеться бачитися з чоловіком частіше”, – сказала вона в інтерв’ю oboz.ua.

Актриса також зазначила, що їй рідко вдається поспілкуватися з Дмитром і батьком, який також служить в армії.

“Заздалегідь дзвінки не заплануєш. З татом ми розмовляємо, коли в нього є можливість мені зателефонувати, так само – з Дмитром. Зв’язуємося одне з одним, щойно випадає така можливість”, – додала зірка.

Раніше повідомлялося, що ведучий Орест Дрималовський опублікував нові кадри з фронту.