Букінгемський палац пояснив, навіщо редагують портрети королівських осіб

Ретушування королівських фотографій є “дуже важливим”, заявив куратор нової виставки в Букінгемському палаці після суперечок навколо фотографії Кейт Міддлтон на День матері.

Алессандро Насіні, куратор нової портретної виставки в Букінгемському палаці, пояснив, чому члени королівської родини фотошоплять свої фотографії. Про це повідомляє Daily Mail.

За його словами, ретушування – яке може варіюватися від простого обрізання зображення до видалення всього фону – залишається життєво важливим інструментом для Віндзорів.

Багато фотографій, які виставлені в Королівській галереї Букінгемського палацу, були відретушовані, і цей процес описаний у примітках.

Однак цих правил не дотримуються, коли йдеться про фотографії для соціальних мереж. Можливо, саме тому підписники герцогів і герцогинь очікують побачити фото без фотошопу і засмучуються, коли помічають неточні деталі.

Як у випадку з Кейт Міддлтон, яка виправила своє фото з дітьми до Дня матері.

Куратор виставки не погодився з критикою принцеси і пояснив, чому Віндзори використовують фотошоп.

“Ретуш була частиною фотографії з моменту її зародження. Вона є дуже важливою саме для портретної фотографії, бо це творчий процес. Це не прес-фотографія, не репортаж, не комерційна фотографія. Це просто інструмент, який завжди використовувався фотографами, щоб втілити своє бачення, естетику у кінцевий відбиток”, – пояснив він.

Раніше повідомлялося, що в Instagram-акаунті принца і принцеси Уельських з’явилося фото Кейт Міддлтон з дітьми, приурочене до Дня матері.

Джерело