Депутати міської ради ліквідували КП «Чернівціміськліфт»

У Чернівцях ліквідують комунальне підприємство «Чернівціміськліфт». Таке рішення під час засідання міської ради підтримали 30 депутатів.

Про це інформує джерело.

Як пояснив директор департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Ігор Ніколенко, після ліквідації підприємства протягом двох місяців буде перехідний період, під час якого всі споживачі зможуть переукласти договори з компаніями, які обслуговують ліфти.

«Якщо це ОСББ, то це безпосередньо голови ОСББ переукладають договір, якщо це багатоквартирні житлові будинки, які перебувають на обслуговувані в управлінських компаніях, то це управлінські компанії укладають договори», – сказав Ніколенко.

Директор департаменту додав, у місті все ще діє програма «Спільними зусиллями», в рамках якої капітальний ремонт ліфтів міська рада здійснює спільно з мешканцями багатоквартирних житлових будинків.

Нагадаємо, що «Чернівціміськліфт» ліквідують з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, оптимізації та удосконалення мережі комунальних підприємств громади. Майно підприємства підлягає інвентаризації, а працівників вивільнять.

Джерело