Календар порожній: стало відомо, коли Кейт Міддлтон з’явиться на публіці

Фото: Reuters

Дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон не з’являтиметься на публіці до кінця року, оскільки вона продовжує курс лікування після діагностування раку.

Як повідомляє інсайдер The Daily Beast, календар принцеси Уельської на майбутні місяці порожній. Наразі Кейт Міддлтон вирішила повністю зосередитися на своєму здоров’ї.

“Усе добре”: принц Вільям розповів про стан здоров’я Кейт Міддлтон “Багато людей, які займаються плануванням, повинні заздалегідь знати, що робитимуть головні члени королівської родини. Мені сказали, що щоденник Кейт на цей рік порожній. Нічого не планується. Вона може не з`являтися на публіці до кінця року”, – розповіло джерело.

Очікується, що Кейт і її сім’я проведуть наступний тиждень, який є шкільними канікулами, в їхньому з Вільямом заміському будинку в Сандрінгемському маєтку. Туди також прибудуть батьки принцеси, щоб побути поруч із донькою.

Нагадаємо, раніше дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон вперше з’явилася в соціальних мережах після того, як розповіла, що у неї діагностували рак.

Зазначимо, що у дружини майбутнього короля Великої Британії принца Вільяма Кейт Міддлтон діагностували рак. Нині вона проходить хіміотерапію.

Джерело