На Буковині за кошти міжнародної корпорації облаштують тимчасове житло для переселенців

Комунальні будівлі у Чернівецькій області відремонтують для тимчасового розміщення вимушених переселенців. Кошти на це виділить Міжнародна фінансова корпорація.

Згоду на укладання грантового договору надали депутати під час позачергової сесії Чернівецької обласної ради, пише С4 з посиланням на Facebook-сторінку відомства.

Зазначається, що будівлі, які можна відремонтувати у рамках реалізації цього грантового договору, попередньо визначені спільно з громадами краю.

«Документ буде підписано між Міжнародною фінансовою корпорацією (МФК), Чернівецькою обласною військовою адміністрацією, Чернівецькою обласною радою та грантоотримувачем – департаментом капітального будівництва ЧОВА», – йдеться у повідомленні.

В облраді пояснюють, що фінансування здійснюється з частини трастового фонду, виділеної для фінансування компонента з подолання наслідків кризи для органів місцевого самоврядування України.

Крім того, депутати обласної ради вирішили створити спеціальну комісію за участі представників усіх фракцій, яка куруватиме реалізацію проєкту.

Як повідомлялося раніше, у Чернівцях на вулиці Шкільна, 25 реконструювали приміщення для проживання внутрішньо переміщених осіб. У будівлі облаштували вісім житлових блоків із 16 кімнатами, де зможуть перебувати 50 людей.Джерело