Офіційне місце проживання тепер США: принц Гаррі остаточно відхрестився від Великої Британії

Фото: Reuters

Принц Гаррі офіційно підтвердив, що тепер він є резидентом США. Син короля Великої Британії та його дружина Меган Маркл ще у 2022 році переїхали до Штатів.

Як повідомило Associated Press, після чотирьох років, як принц Гаррі та його дружина Меган, переїхали на віллу в Південній Каліфорнії, туристична компанія, яку він контролює, цього тижня подала документи, які інформують британську владу про те, що він переїхав і тепер “зазвичай проживає” у Сполучених Штатах.

Офіційне визнання підкреслює відчуження принца від Великої Британії, після того, як він і Меган відмовилися від королівських обов’язків, щоб укласти вигідні угоди зі ЗМІ в США. Відтоді Гаррі неодноразово критикував королівську сім’ю, включно зі звинуваченнями в неусвідомленому расизмі, які були включені до серіалу Netflix і автобіографії принца “Запасний”.

Документи було подано Travalyst Ltd, компанією, яка принаймні на 75% належить Гаррі і яку було засновано 2020 року, щоб “сприяти глобальному усвідомленню важливості сталого туризму”.

Хоча Гаррі формально залишається державним радником, корона повідомила парламенту 2022 року, що “на практиці” тільки члени королівської сім’ї, які працюють, будуть покликані заміщати монарха.

Нагадаємо, раніше Меган Маркл під час вручення нагороди після благодійного матчу з поло в Маямі попросила жінку не позувати поруч із принцом Гаррі. Цей момент потрапив в об’єктиви камер не тільки глядачів, а й знімальної групи Netflix, яка збирає матеріал для майбутнього спортивного проєкту герцога Сассекського для стримінгового сервісу.