Принца Гаррі та Меган Маркл можуть позбавити титулів: деталі

Принц Гаррі і Меган Маркл. Фото: Reuters

Король Великої Британії Чарльз III й принц Вільям обговорили позбавлення Меган Маркл і принца Гаррі королівських титулів.

Про це пише Mirror.

За словами автора Тома Квінна, британський монарх і спадкоємець престолу “довго обговорювали питання про позбавлення Меган і Гаррі їхніх королівських титулів”. Утім, найшвидше цього не станеться, адже таке рішення може спричинити зворотні наслідки та погіршити ситуацію.

Принц Гаррі та Меган Маркл порушили королівський протокол: про що йдеться “Останнє, чого вони хочуть, — це дати відступникам королівської сім’ї щось ще, на що можна скаржитися. Вільям і його батько знають, що навіть без своїх королівських титулів Меган і Гаррі продовжували б подорожувати світом, як якби вони були членами королівської сім’ї”, — стверджує Квінн.

Ще у 2020 році принц Гаррі та його дружина Меган Маркл відмовилося від виконання своїх обов’язків старших членів королівської сім’ї, проте вони зберегли титули герцога та герцогині Сассекських, але більше не можуть використовувати титули ЙогоЇї Королівська Високість. До того ж принц Гаррі відмовився від своїх військових титулів, після чого забрав кохану та сина Арчі до США (на початку родина Сассекських проживала певний час у Канаді). У 2021 народилася друга дитина Гаррі та Меган — Лілібет Діана.

Нагадаємо, герцог і герцогиня Сассекські готуються до запуску двох нових телепроєктів на Netflix. Меган Маркл презентує програму про приготування їжі та садівництво, тоді як принц Гаррі зосередиться на поло.

Джерело