Режисер Мстислав Чернов зізнався, що йому неодноразово погрожували

На 96-й церемонії вручення премії Оскар фільм 20 днів у Маріуполі отримав нагороду за найкращий документальний фільм.

Режисер документального фільму 20 днів у Маріуполі Мстислав Чернов розповів про негативні сторони популярності. Подробицями він поділився в інтерв’ю Детектор медіа.

За його словами, негативні повідомлення почали надходити після того, як він покинув окуповане росіянами місто та й після того як він виходить на публіку. Наприклад, після виступу у Європейському парламенті, так само й після церемонії вручення премії Оскар.

“Погрози почалися вже після Маріуполя і не закінчувалися. Надходять щоразу, коли я з’являюся в публічному просторі й про це пишуть медіа. Коли я виступав у Європейському парламенті. Після “Оскара” багато було погроз. Є й інші нюанси, про які не можу казати. Важко пересуватися, важко забезпечувати й безпеку зйомки, й безпеку близьких, скажімо так”, – сказав Мстислав однак не став уточнювати, хто саме йому погрожує.

Режисер також зазначив, що не вважає, що прокинувся популярним, оскільки його давно знають у журналістських колах. Що стосується кіно, то про Мстислава Чернова зараз дізнаються багато людей.

“І то дехто вважає, що я не кінематографіст, радше репортер. Але про це ми потім можемо поговорити”, – підсумував він.

Раніше повідомлялося, що Мстислав Чернов розповів про реакцію голлівудських зірок на його виступ під час вручення премії Оскар.