У Чернівецькій міській раді завершилася IV хвиля стажування молоді

Два місяці 46 студентів стажувалися у структурних підрозділах Чернівецької міської ради за економічним, юридичним, інвестиційним, екологічним, архітектурним та іншими напрямками.

Про це повідомляє С4.

Фото: Роман Клічук/Telegram

Під час стажування студенти проходили різні тренінги та писали проєкти. Нині тим, хто успішно завершив навчання, вручили сертифікати.

Міський голова Чернівців Роман Клічук впевнений, що частина студентів уже зараз вирішить працевлаштуватися у міській раді, а інша після завершення навчання також приєднається до роботи у мерії або комунальних підприємств міста.

Фото: Роман Клічук/Telegram

«Насамперед це про прозорість та відкритість міста. Ми показуємо із середини, як це працює. А друге – залучення молоді до управління міста», – додав Роман Клічук.

Нагадаємо, стажування молоді у Чернівецькій міській раді тривало два місяці. До нього залучились здобувачі вищої освіти або випускники університетів, які проходили теоретичний і практичний етап, а опісля формували й захищали свій проєкт.

Три попередні хвилі стажування залучили понад 150 учасників, з яких 120 завершили навчання успішно, а 20 з них отримали пропозицію працевлаштування в Чернівецькій міській раді.