Rонцерт Мадонни в Бразилії став рекордним за кількістю відвідувачів

4 травня королева попмузики Мадонна на знак подяки фанам за прихильність провела безплатний концерт у Бразилії, яким завершила присвячений 40-річчю карʼєри The Celebration Tour

Про це пише People.

65-річна попзірка відіграла безплатний концерт на пляжі Копакабана у Ріо-де-Жанейро, який став подякою шанувальникам за спільне “святкування більш ніж чотирьох десятиліть музики”. Виступ завершив світовий тур Мадонни The Celebration Tour, який розпочався 15 жовтня і був присвячений 40-річчю її карʼєри.

Мадонна анонсувала в березні, що концерт стане “найбільшою танцювальною вечіркою в світі”, і прогноз справдився. Останнє шоу в рамках Celebration Tour відвідала рекордна кількість людей – 1,6 мільйона шанувальників.

Попри те, що щорічні новорічні концерти на пляжі Копакабана збирають більше людей, аудиторія Мадонни 4 травня була її найбільшою в історії. Шоу Мадонни встановило рекорд серед сольних концертів, зібравши найбільшу аудиторію, яка будь-коли відвідувала концерт одного артиста. Раніше рекорд належав гурту Rolling Stones.