Софія Вергара поділилася чому в шлюбі з Манганьєлло у неї не було дітей

Зіркова пара одружилася 22 листопада 2015 року. До весілля вони зустрічалися понад півтора року.

Колумбійсько-американська актриса Софія Вергара заявила, що не вважає “справедливим” народження дитини в шлюбі з актором Джо Манганьєлло, оскільки не змогла б викладатися на 100%. Про це повідомляє People.

Вона також зазначила, що, незважаючи на свій вік, могла б знову стати матір’ю за допомогою “науки”, але, зрештою, в її плани не входило виховання дитини.

“Я вже була матір’ю. Я знаю, що означає бути хорошою матір’ю або намагатися бути найкращою матір’ю, наскільки це можливо, і це вимагає багато жертв, вимагає багато енергії. Я не думала, що через мою кар’єру, спосіб життя, який я веду, мій шлюб, що це справедливо – привести в цей світ дитину. Мій шлюб розпався, тому що мій чоловік був молодшим; він хотів мати дітей, а я не хотіла”, – сказала вона.

Софія Вергара додала, що має дорослого сина від першого чоловіка Джо Гонсалеса, Маноло Гонсалеса Вергара, і зараз готова бути скоріше бабусею, ніж матір’ю.

“Коли мій син стане татом, нехай він на якийсь час принесе дитину мені, а потім я поверну її йому і продовжу своє життя; це те, що я повинна зробити”, – додала вона.

Варто нагадати, що Софія Вергара з 22 листопада 2015 року була одружена з Джо Манганьєлло, з яким зустрічалася 17 місяців до їхнього весілля. У липні 2023 року пара оголосила про розставання.

Раніше повідомлялося, що Софія Вергара провела екскурсію своїм будинком у Лос-Анджелесі.