Великоднє привітання генерального директора ТОВ «Машзавод» Віктора Сідляра

Дорогі машинобудівники, наші рідні, друзі, близькі, родичі, шановні буковинці! У ці дні ми святкуємо одне з найвеличніших християнських свят – Воскресіння Христове.

Кожен із нас переживає зараз непрості часи, важкі часи, а для когось вони – трагічні. Багато наших друзів, близьких, знайомих перебувають на передньому краї – захищають нас із вами. Щоб ми спокійно пішли ввечері у храми, сіли за святковим столом з рідними й близькими та відсвяткували. Багато наших знайомих, багато наших громадян загинули. Вічна їм пам’ять. У тому числі вже є загиблі й серед працівників «Машзаводу», на превеликий жаль. 

Хочу побажати всім нам міцного здоров’я і впевненості у завтрашньому дні. У такі великі християнські свята кожен з нас у першу чергу згадує рідних і близьких. 

Але я хочу, щоб у цей важкий час ми згадали й тих, хто нас захищає: наших хлопців і дівчат, чоловіків і жінок, які жертвують своїм життям і здоров’ям заради України. Господи, даруй їм удачу. Господи, подаруй їм життя. Нехай вони повернуться живими й здоровими з перемогою. 

Хочу побажати машинобудівникам багато роботи. Нашим партнерам, які вже поруч з нами працюють зі сходу України. Які стали вже, можна сказати, близькими. Те, що вони роблять для Буковини й те, що вони роблять для Чернівців – вартує великої поваги. 

Все, що ми можемо – гарно працювати та надіятись, що все буде краще. Господь нам цю надію дав. 

Я всім бажаю міцного здоров’я, але для всіх – перемоги, перемоги й ще раз перемоги. Хай Господь оберігає Україну, нехай Господь оберігає кожного з нас. 

Зі святом Вас! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!