У Чернівцях планують ліквідувати два комунальні підприємства. Але на це треба згоду депутатів

У Чернівцях планують ліквідувати два комунальні підприємства – “Реклама” та “Чернівціміськліфт”. Відповідні проєкти рішення опубліковані на сайті міськради, пише molbuk.ua

Зокрема, у проєкті рішення “Про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації – міського комунального підприємства “Чернівціміськліфт” йдеться, що це роблять “із метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, оптимізації та удосконалення мережі комунальних підприємств”.

“Припинити юридичну особу в результаті її ліквідації – міське комунальне підприємство “Чернівціміськліфт”…, уповноважити Чернівецького міського голову затвердити склад ліквідаційної комісії КП “Чернівціміськліфт”, … установити, що до ліквідаційної комісії переходять повноваження щодо управління справами КП “Чернівціміськліфт” до завершення ліквідації підприємства”, – зазначається у документі.

Також працівників КП “Чернівціміськліфт” попередять про звільнення, а інформацію про це відправлять до обласного центру зайнятості. За інформацією Youcontrol, дата реєстрації “Чернівціміськліфт” – 2005 рік, тобто комунальному підприємству вже понад 18 років.

Схожа доля очікує і на МКП “Реклама”. Його вирішили ліквідувати, “беручи до уваги пропозицію департаменту урбаністики та архітектури міської ради”.

Інформацію про звільнення працівників підприємства також направлять до центру зайнятості.

Як зазначається на платформі Youcontrol, “Реклама” була зареєстрована у 1998 році, тобто підприємству – понад 25 років.

Проєкти рішень мають розглянути депутати на сесії міськради.

Джерело