Володимир Зеленський привітав українців з Великоднем

“У Бога на плечі – шеврон з українським прапором. З таким союзником життя точно переможе смерть”, наголосив глава держави Президент Володимир Зеленський в неділю, 5 травня, звернувся до українців з нагоди Великодня. Відеозвернення оприлюднила пресслужба глави держави.
Як зазначив Зеленський, “Біблія вчить нас любові до ближнього. А сьогодення показало нам справжнє значення цього слова. Коли навіть за сотні кілометрів одне від одного ми підтримуємо й допомагаємо одне одному. Захищаємо одне одного. Молимось одне за одного. Коли всі ми стали одне одному ближчими, одне одному ближніми”.
 
“А колишній сусід, що постійно набивався нам у брати, для нас далекий на віки. Він порушив всі заповіді, зажадав наш дім, прийшов нас убивати. Світ бачить це. Бог знає це. І ми віримо: у Бога на плечі – шеврон з українським прапором. Тож із таким союзником життя точно переможе смерть”, – заявив президент.  
За словами Зеленського, “сьогодні наша молитва – за всіх українців, які чекають цього світанку й неодмінно побачать його. Дочекаються миру, правди й Бога, який повернеться на випалену землю. Всіяну шрамами у вигляді воронок і траншей. Повернеться тишею, спокоєм, квітами замість мін на полях. Повернеться дитячим сміхом замість реву повітряної тривоги”.
“Я вірю в це щодня, особливо цього великого дня в цьому великому місці”, – сказав глава держави на території храму Святої Софії в Києві.
 “Історія якого нагадує: ні ординська навала, ні нацистська окупація, ні російський терор не зможуть стерти нас з лиця Землі.. Нехай усім, хто віддав життя за Україну, Бог подарує вічний спокій їхнім душам і вічний мир їхнім нащадкам”, – підсумував президент.