Вступна кампанія 2024: які терміни подачі документів та коли зарахують на навчання

В Україні нині триває складання випускниками Національного мультипредметного тесту, на основі якого вже у липні абітурієнти зможуть подавати свої заяви у заклади вищої освіти. Вступна кампанія цьогоріч традиційно почнеться 1 липня.

Про це на брифінгу в Media Center Ukraine сказав заступник міністра освіти та науки України Андрій Вітренко.

За його словами, всі абітурієнти вже 1 липня зможуть зареєструвати свої електронні кабінети, які, як і торік, є основним інструментом вступу до ЗВО.

«Прийом заявки, документів розпочинається з 19 липня і триває до 18:00 31 липня. Якщо абітурієнти вступають на творчі спеціальності, то творчі конкурси для вступу на бюджетну форму навчання будуть з 3 липня по 18:00 10 липня, а на умовах контракту – з 3 липня до 18:00 25 липня», – сказав Вітренко.

Рейтингові списки абітурієнтів, зауважив посадовець, мають бути оприлюднені не пізніше 5 серпня. Зарахування на бюджетну форму навчання відбудеться 10 серпня, а зарахування на контракт буде продовжено до 31 жовтня 2024 року. Робота електронних кабінетів, тобто повне завершення вступної кампанії цього року планується 31 жовтня 2024 року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у 2024 році у школах Чернівецької громади є понад 1300 випускників.Джерело: c4.com.ua