Буковинські спортсмени перемогли у відкритій першості Івано-Франківської області з плавання

Наші плавці представляли клуби “Еліт”, “Актив”, “Титан” та “Спортлайф” Першість об’єднала близько 100 юних плавців з кількох областей, з них майже третину склали чернівчани.

Про це повідомив старший тренер спортклубу “Еліт” Сергій Ксенников, пише МБ.

Наші плавці представляли клуби “Еліт”, “Актив”, “Титан” та “Спортлайф”.

Змагання відбувалися у відкритому 6-доріжковому басейні. Плавали на дистанціях 100 і 200 метрів різними стилями, зокрема брасом, баттерфляй, на спині. Також змагалися у комплексному плаванні та естафеті. В усіх них наші земляки посіли призові місця, отримавши кубки й медалі.

Естафетне плавання у складі: Попеску Катерина, Хочь Арієль, Куликовська Анастасія, Божовський Іван. Відтак, формується команда на чемпіонат України, запланований на кінець червня. Хороші результати показали також Анатолій Кицак (100 м на спині) та Вікторія Кузь (100 м, 3-тє місце).

Джерело: promin.cv.ua