Чоловік Ніколь Кідман дав рідкісний коментар про їхній шлюб

Кіт Урбан розповів, що досі намагається справити враження на свою дружину, під час виступів.

Чоловік Ніколь Кідман, кантрі-співак Кіт Урбан, зробив рідкісну заяву про їхній шлюб, яка проливає світло на їхні стосунки та взаємини. Про це повідомляє видання People.

Зокрема, він зізнався, що під час своїх виступів все ще намагається “вразити” дружину, з якою перебуває у шлюбі з 2006 року.

Артист також додав, що коли на один з його концертів або виступів приходить зірка Голлівуду, це його ще “більше запалює”.

Крім того, співак зізнався, що досі намагається зробити так, щоб його батько, якого вже немає в живих, пишався ним.

“Мені здається, що я все ще намагаюся зробити так, щоб мій батько пишався мною, а я думаю, що він пишався мною багато років тому. Мій батько вже навіть не живий, а я все ще відчуваю, що намагаюся отримати його схвалення. Тому певні речі просто залишаються частиною мого вогню”, – сказав він.

Варто нагадати, що Ніколь і Кіт вперше зустрілися 15 січня 2005 року на заході G’Day USA в Лос-Анджелесі.

У травні 2006 року пара оголосила про свої заручини, а через місяць, 25 червня 2006 року, вони одружилися в Сіднеї. У зіркового подружжя є дві спільні доньки: 15-річна Сандей і 13-річна Фейт.

Кідман має двох дітей від свого колишнього чоловіка Тома Круза: Ізабелла Джейн Круз, 31 рік, і Коннор Ентоні Круз, 29 років.

Раніше повідомлялося, що Ніколь Кідман зізналася, що відчуває дискомфорт через свій зріст.