Гітару Джона Леннона виставили на аукціон

Давно втрачена гітара, якою користувався Джон Леннон, може встановити новий світовий рекорд як найбільш продаваний музичний інструмент The Beatles.

Гітара засновника відомого британського гурту The Beatles Джона Леннона буде продана на аукціоні. Про це повідомляє Euronews Culture.

Зокрема, музичний інструмент, який останні 50 років пролежав на горищі, буде виставлений на продаж в рамках розпродажу Music Icons на аукціоні Julien’s Auctions 29 і 30 травня.

Наразі оціночна вартість гітари Framus Hootenanny становить від 600 до 800 тисяч доларів США. Очікується, що вона коштуватиме набагато більше і потенційно перевищить ціну в 2,4 мільйони доларів, за яку в 2015 році була продана гітара Леннона Gibson J160E.

Гітара – один з понад 1 000 лотів, які будуть представлені на аукціоні Музичні ікони.

На аукціоні також продаються сукня Тіни Тернер від Versace; чорна сукня Емі Уайнхаус від Fendi; бас-гітара Fender P, на якій грав Адам Клейтон з U2; книга рукописних текстів Тупака Шакура; кросівки Onitsuka Tiger, які носив Фредді Мерк’юрі; і піджак Майкла Джексона.

Раніше повідомлялося, що легендарний рок-гурт The Beatles презентували останню композицію, яку записали усі учасники “Ліверпульської четвірки”.